Strip poker, або по-нашому покер на роздягання, за останні кілька десятиліть набирає популярності серед молоді США і країн Західної Європи. В Україні в нього, зазвичай, грають на молодіжних вечірках або у закритих клубах.

З’явився Strip poker в США у 60-х роках серед студентів. Не маючи грошей, молоді люди почали грати на роздягання. Від цього гра у покер стала ще привабливішою, а в декого – асоціюватися з чимось забороненим.

Гра в покер на роздягання проходить будь-якими гральними картами. Грають зазвичай таким способом, що у кожного гравця спочатку є певна кількість фішок (або грошей). По початку стріп-покер не відрізняється від звичайного, але найцікавіше починається коли гравці програють свої фішки (або гроші).

Отримати нові фішки можна лише за обмін свого одягу. Цінність предметів визначається ще до початку гри, як і правила, за якими можливий зворотний викуп одягу. Наприклад, за футболку можна отримати додаткові три фішки, а викупити її назад можна за п’ять фішек.

Іноді виникає питання: чим повинна закінчуватися гра на роздягання? Закінчення гри Strip Poker визначаються кожною компанією в залежності від уподобань і відносинами між гравцями. Як правило, гра в покер на роздягання триває до тих пір, поки один з учасників не досягає максимально прийнятною для нього ступеня роздягнутися і не виходить з гри. Граючи з коханою дівчиною можна дозволити собі більше, ніж у компанії незнайомих хлопців. Хоча і ці відносини легко нівелюються кількістю випитого алкоголю.

Якщо ви граєте з дівчиною в стрип-покер на одному з перших побачень (що само по собі вже непогано), можете роздобути карти з крапом для посилення ефекту і прискорення процесу. В такому випадку, ви будете контролювати увесь процес. Головне, нікому про це не казати…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *