Купувати мічені карти можна в двох випадках – для показу карткових фокусів і для шулерських прийомів в карткових іграх (за останнє можна отримати по голові).

Коли ви розумієте, що колода мічена, і знаєте як вона працює, то з нею можна творити все що завгодно. В Україні карткові фокуси дуже популярні, проте цілеспрямованої категорії саме крапчастих шулерських колод немає ні на одному сайті, реквізит доводиться шукати по всьому інтернеті. Часом у великих містах краплені карти купити ніде, адже навіть у великих магазинах Києва, Одеси, Харкова навряд чи ви знайдете асортимент таких незвичайних карт.

Існують два основні методи крапу – втручання в малюнок сорочки і зміна форми карти (наприклад, різні діаметри заокруглення куточків, конусні колоди). Звичайно, є і більш складні методи, наприклад нанесення позначок фарбою, чутливої ​​до ультрафіолету, але такі карти вимагають спеціальних окулярів або контактних лінз (які коштують кілька сот доларів).

На нашому сайті є спеціальний розділ з найпопулярнішими міченими колодами карт – як для початківців, так і професіоналів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *