За що всі полюбили Bicycle Standard? Класичний дизайн, ідеальне запатентоване покриття Air-Cusion Finish, багатовікова історія… А все тому, що Bicycle Standard виходить з червня 1881 року і за цей тривалий проміжок часу “байсікли” встигли стати еталоном в світі кардістрі.

І все було б добре, якби монополію The United States Playing Card Company не потіснила маловідома на той час компанія. У 1908 році на ринку покерних карт з’являється бразильська Companhia Paulista de Papéis e Artes Gráficas або просто Copag.

Здавалося б, сьогодні ринок покерних карт умовно, але чітко поділений: Copag робить гральні карти для професійного покеру, в основному з пластика, а Bicycle радує фокусників і колекціонерів своїми дизайнерськими картами. Чого тільки варта колода Standard або Rider Back. Про неї знають усі, під неї випущено безліч гімміків (у тому числі китайцями). Нею грають в покерних турнірах, у дворах і в’язницях. А ще, ця колода ідеально підходить для трюків, в першу чергу, через своє фірмове покриття Air-Cushion Finish.

Коли мене запитують, яку колоду найкраще купити для трюків, зрозуміло я відповідаю Bicycle Standard. І ця відповідь до останнього часу вважалася єдиною вірною.

У 2018 році, несподівано для всіх, компанія Copag випускає свою новинку – колоду під номером 310. І, здавалося б, чого тут дивуватися? Copag і раніше випускала набори для фокусів … І це вірно. Але, ви коли-небудь могли собі уявити, що Copag випустить цілу серію трюкових карт?

Copag 310 – це справжня знахідка для трюкача. Крім класичної колоди Copag 310, існує ще три трюкові колоди: набір гімміків Copag 310 Gaff, свенгалі Copag 310 Svengali і конусна колода Copag 310 Stripper.

{product}

Думаю, пояснювати, що таке свенгалі або конусна колода досвідченому фокусникові не потрібно. А ось колода Copag 310 Gaff заслуговує роз’яснень. Це колода з дуже великим набором гімміків:

  • 8 blank faces
  • 4 blank cards
  • 2 card reveals
  • 1 tuckbox reveal
  • 15 double faces
  • 8 blank backs
  • 5 split faces
  • 14 double backers

Сподіваюся, говорити, що Copag 310 Gaff, Copag 310 Svengali і Copag 310 Stripper без основної колоди Copag 310 не мають сенсу не потрібно?

Ознайомитися більш детально з колодами можна безпосередньо в описі товарів подивившись відео. А кому буде цього мало – на YouTube є багато оглядів на Copag 310.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *