Гральні карти від американської компанії USPCC дуже популярні серед картярів та фокусників, проте мало хто знає, чим відрізняються бренди карт між собою. Наприклад, Bicycle, Bee, Tally Ho і Aviator?

Маючи однаково високу якість, ці карти суттєво відрізняються між собою не лише за зовнішнім виглядом, а й товщиною картону та типом захисного покриття (ламінації).

Розглянемо основні види покриттів.

Air-Cushion Finish – покриття карт Bicycle розроблене компанією USPCC, найбільш поширене в світі. Це покриття, за рахунок мікро вкраплень, створює ефект повітряної подушки, як у грі в аерохокей. Якщо покласти колоду з цим типом покриття на стіл, то верхні карти почнуть сповзати. Ковзають і гнуться такі карти найкраще, однак покриття з часом втрачає свої якості.

Linoid Finish – фірмове покриття карт Tally Ho. Ці карти трохи тонші і м’якші, ніж Байсікл, але так само добре ковзають. Колоди Таллі Хо – одні з найулюбленіших карт у ілюзіоністів і кардістрі, насамперед через свою витривалість.

Cambric Finish – покриття карт Bee. Відмітна особливість цього покриття – стійкість до деформації, хоча ковзають такі карти трохи гірше. Добре підходять для підрізування, шаффлів і флоурішей, фокусів і карткових ігор.

Slick Finish – покриття гральних карт Aviator. Головна особливість – підвищена зносостійкість, так що ці карти підходять для довгої гри в покер.

Однак жодне з цих покриттів, хоча й імітує пластик, не замінить 100% пластикові карти для покеру. Такі карти зовсім не підходять для фокусів, але активно використовуються у покерних клубах та на турнірах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *