Будь-які популярні товари, особливо дорогі, завжди мають дешеву копію, аналог, підробку. Коли на ринку з’являється контрафакт, від цього страждають як покупці, так і продавці оригіналу. Не оминула сумна доля й найпопулярніші американські карти Байсікл Стандарт.

Автор відео вирішив провести експеримент і купити китайську підробку на Bicycle Standard, щоб порівняти її з оригінальною колодою. Для цього він знайшов на OLX, знайшов найдешевшу пропозицію і зробив замовлення. Результати порівняння можна побачити на відео нижче.

Найсумніше в цій історії те, що різниця між оригінальною колодою з США та китайською підробкою склала не більше одного долару. Тому, як кажуть американці – ми не такі багаті, щоб купувати дешеві речі.

Купуючи Bicycle Standard чи будь-які інші колоди USPCC в нашому магазині, ви гарантовано отримуєте оригінальні американські карти та кваліфіковану консультацію.

Один коментар

  1. Іван :

    Купував байсікли на олх. Вийшло дійсно дешевше, ніж у вас, але колоди вистачило на кілька трюків. Плюс підозрюю, що справжні карти мають краще покриття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *