Інтернет-магазин Пікова Дама (далі Інтернет-магазин) з одного боку і замовник товарів (далі – Покупець) з іншого боку зобов’язуються дотримуватися умов цієї Угоди.

1. Реєстрація користувача

1.1. Реєструючись і / або оформляючи замовлення на сайті dama.in.ua Покупець погоджується з цими умовами.

1.2. Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги продажу товарів, представлених на нашому сайті. Інтернет магазин dama.in.ua залишає за собою право використовувати цю інформацію в маркетингових цілях (аналіз даних про продажі товарів, сегментація клієнтів, аналіз відвідуваності сайту, розсилка клієнтам).

1.3. Реєструючись на сайті dama.in.ua, Покупець погоджується надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних.

1.4. В результаті реєстрації Покупець отримує логін і пароль, за безпеку яких несе відповідальність. Покупець також несе відповідальність за всі дії під своїм логіном і паролем на сайті dama.in.ua. У разі втрати реєстраційних даних Покупець зобов’язується повідомити нам про це.

1.5. Покупець має право запросити, змінити або видалити свої персональні дані. Для цього Покупцеві необхідно заявити відповідну вимогу, направивши його на відповідний контактний адресу, вказану на сайті, або зателефонувавши за телефоном, вказаним на crocs.org.ua, якщо іншого самостійного способу запиту, зміни або видалення персональних даних не передбачено технічними можливостями сайту.

2. Прийом та обробка замовлень

2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту dama.in.ua, а також за телефонами, вказаними на сайті.

2.2. Якщо замовлення зроблене за допомогою сайту в робочий час (понеділок-п’ятниця – 09.00-18.00, субота – 10:00-17:00) представник інтернет-магазину підтверджує оформлення замовлення на протязі години. Якщо замовлення зроблене в неробочий час, вихідні або святкові дні, представник інтернет-магазину зв’яжеться з Покупцем у робочий час.

2.3. Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказану при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийняте автоматичною системою управління замовленнями і незабаром з ним зв’яжеться представник Інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності товарів, що замовляються і уточнення умов оплати і доставки.

2.4. Замовлення не вважається оформленим (тільки для оплати готівкою), якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення представником Інтернет-магазина по телефону (покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мережі тощо).

3. Доставка і оплата

3.1 Умови оплати та доставки товарів Покупцеві регламентуються розділом “доставка і оплата“.

3.2. Покупець усвідомлює про можливість виникнення ситуації, при якій на доставку потрібно більше двох робочих днів (відсутність товару, погодні умови тощо) або якщо доставка тимчасово неможлива. При цьому Інтернет магазин dama.in.ua не приймає на себе жодних зобов’язань по відшкодуванню будь-яких збитків Покупця, пов’язаних з несвоєчасною поставкою замовлення. Якщо Покупця не влаштовують терміни поставки, він має право відмовитися від замовлення.

4. Товарно-транспортна накладна та чеки

4.1. Разом з товаром Покупець отримує товарно-транспортну накладну за якою відбувається доставка.

4.2. Якщо Покупець бажає отримати чек, він повинен додатково вказати про це в процесі оформлення замовлення або представнику Інтернет-магазину по телефону.

5. Умови договору

5.1. Інтернет магазин dama.in.ua залишає за собою право змінювати умови даної Угоди.

5.2. Остання актуальна версія користувацької угоди знаходиться за посиланням https://dama.in.ua/agreement.

5.2. Інтернет магазин dama.in.ua повинен надавати у вільному доступі для Покупця умови цієї Угоди на своєму сайті.

6. Відповідальність

6.1. Інтернет магазин dama.in.ua в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому сайті, а також у згадані в них продукти і ціни.

6.2. Інтернет магазин dama.in.ua ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.